Sklep Dluta.pl
Promocje
Zestaw do nauki linorytu
Zestaw do nauki linorytu
250,00 zł 239,00 zł
Dłuto PFEIL do linorytu, przekrój U, szer. 2 mm
Dłuto PFEIL do linorytu, przekrój U, szer. 2 mm
119,00 zł 114,90 zł
Pirograf podstawowy + 9 końcówek PEBARO
Pirograf podstawowy + 9 końcówek PEBARO
79,00 zł 73,90 zł
Drut tnący
Drut tnący
49,00 zł 47,50 zł
Zestaw dłut do drzeworytu PFEIL - 6 częściowy D
Zestaw dłut do drzeworytu PFEIL - 6 częściowy D
633,00 zł 609,00 zł
Ołówek stolarski owalny EXPERT, 240 lub 300 mm
Ołówek stolarski owalny EXPERT, 240 lub 300 mm
5,00 zł 4,50 zł
Kredka (ołówek) rzeźbiarski, kolorowy EXPERT
Kredka (ołówek) rzeźbiarski, kolorowy EXPERT
9,00 zł 6,90 zł
Podkładka majsterkowicza DLUTA.PL
Podkładka majsterkowicza DLUTA.PL
59,00 zł 51,00 zł

Samouczek pierwsza rzeźba nr 1 - miska - zestaw z dłutami i zaciskami

szt.
Cena od: 705,00 zł 705.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do przechowalni

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z drewnem i dłutami? Samouczek rzeźbiarski - miska daje Ci niepowtarzalną okazję! Indywidualne warsztaty rzeźbiarskie bez wychodzenia z domu!

Dzięki bogato ilustrowanej instrukcji, już dziś stworzysz swoją pierwszą płaskorzeźbę. Kawałek drewna, dłuta Kirschen i zaciski w zestawie. Użycie zacisków umożliwi Ci stabilną pracę na zwykłym blacie.

ilość szt.
Zyskujesz 17 pkt [?]

Opis

SAMOUCZKI RZEŹBIARSKIE - co to takiego?

Szukasz ciekawego hobby, które pozwoli Ci na twórcze wyrażanie siebie? A może masz dość szalonego tempa życia i chciałbyś zwolnićByć może Twoim marzeniem jest umieć rzeźbić lub strugać w drewnie, ale nie wiesz zupełnie jak się za to zabrać? Albo po prostu siedzisz w domu i nie bardzo masz pomysł co ze sobą zrobić? Jeśli odpowiedź brzmi tak, rozwiązaniem Twojego problemu będzie jeden z naszych Samouczków rzeźbiarskich! 

W zestawach zawarliśmy wszystko, co niezbędne by rozpocząć pracę w drewnie. Znajdziesz tam prostą rysunkową instrukcję, szablon, przycięte  drewno i jeśli potrzebujesz  - odpowiednio dobrane narzędzia.
Możesz rzeźbić w domu, w ogrodzie, a nawet podczas urlopu na górskiej polanie. Tylko Ty, drewno i proste narzędzia  - tak niewiele i tak wiele zarazem... 

A co się stanie, kiedy ukończysz już swój pierwszy projekt? Możesz nadal na nas liczyć! Pracujemy nad tym, aby rodzina samouczkowa ciągle się rozrastała i abyś mógł z naszą pomocą rozwijać dalej swoją nową pasję, gdyż "Mała pasja często staje się początkiem drogi do spełniania marzeń".

Oferujemy obecnie dwie serie: Samouczki pierwsza rzeźba i Samouczki drewniana łyżka. Kolejne już wkrótce!


 

Samouczek pierwsza rzeźba - opis serii 

Chciałbyś nauczyć się rzeźbić, ale nie wiesz jak zacząć? A może nie jesteś pewien, czy to zajęcie jest dla ciebie? Dzięki naszej serii pt. "Samouczek Pierwsza Rzeźba" możesz się o tym łatwo przekonać! Wybierając jeden z zestawów, otrzymasz wszystko, co niezbędne aby rozpocząć pasjonującą przygodę z rzeźbieniem. Pamiętaj, że każdy potrafi rzeźbić, tylko nie każdy spróbował ;-)

Seria ta została stworzona przez Macieja Sperskiego - rzeźbiarza, pedagoga i fotografa. Tworząc tę serię chciał on przede wszystkim "odczarować" rzeźbienie jako trudne i wymagające. Pragnął aby każdy, kto tylko ma na to ochotę, mógł nauczyć się rzeźbić w sposób łatwy, przyjemny i to w domowym zaciszu.

Seria ta składa się z czterech zestawów: miska, zabawka na biegunach, samochód i ludzik. Wszystkie projekty prezentują podstawowy poziom zaawansowania, a ich trudność jest jedynie minimalnie zróżnicowania. Można zatem rozpocząć od dowolnego zestawu, choć projekt pierwszy jest najmniej wymagający. 

W każdym zestawie znajdziesz jeden projekt (szablon + instrukcja obrazkowa) i jeden odpowiednio przycięty kawałek drewna. Możesz wybrać zestaw w wersji podstawowej (bez narzędzi), lub z dedykowanymi dłutami i ew. zaciskami. Wszystkie zestawy z narzędziami dostarczamy w wyjątkowym opakowaniu utrzymanym w stylu eko. 

Do każdego Samouczka można także dokupić dodatkowe szablony (z dociętym drewnem), które wykonuje się w oparciu o instrukcję znajdującą się w zestawie głównym.

  

Do czego ten Samouczek? 

  • Do samodzielnej nauki rzeźbienia w drewnie


Dla kogo ten Samouczek?

  • Dla majsterkowicza
  • Dla osób, które zaczynają przygodę z drewnem
  • Dla każdego, kto lubi w sposób twórczy spędzać wolny czas
  • Dla szkół i domów kultury
  • Dla instytucji prowadzących terapie zajęciowe

 

Zestaw SP1-ZKB zawiera

  • Zestaw NIE zawiera gotowej miski widocznej na zdjęciu.

 

Polecamy

 


PORADY/ostrzenie FILMYDLUTA/ostrzenie  


 

Dane techniczne

poziom nr 1
dołączone dłuta/noże KIRSCHEN 3424
dołączone akcesoria BESSEY KLI20 x2
opakowanie pudełko (gotowe na prezent)
icon_gwarancja-10_lat tak
Kraj pochodzenia Polska

Uzupełnij o...

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium