Producenci

INDEX PRO to jeden z największych na świecie producentów miar. Firma od lat specjalizuje się w produkcji miar zwijanych oraz taśm mierniczych odznaczających się ciekawym wzornictwem oraz wysoką jakością. Miary dostarczane są na rynek zarówno pod własną marką handlową Index jak i pod markami wielu innych producentów i dystrybutorów narzędzi.

Firma jako pierwszy na świeci producent miar otrzymała certyfikat potwierdzający zgodność z najnowszą dyrektywą UE dotyczącą narzędzi pomiarowych zwaną MID (measuring instrument directive). Umożliwia ona sprzedaż produktów na wszystkich rynkach UE bez dodatkowych certyfikacji i badań. Fakt ten potwierdza wysoką jakość wyrobów firmy.

______________________________________________________________________________________________

Indexpro

Jakość i precyzja to atuty przedsiębiorstwa INDEX PRO, które od wielu lat dostarcza miary, dystrybuując je na rynki międzynarodowe. Swoją popularność zawdzięczają innowacjom oraz prostocie, dzięki czemu miary INDEX PRO gwarantują najwyższe standardy użytkowe dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Jesteśmy przekonani, że proponowane miary sprawdzą się w każdych warunkach.

Czym wyróżniają się miary INDEX PRO?

Współcześnie jest wiele ofert, które przykuwa uwagę, jednakże niewiele z firm dostarcza rozwiązania, które posłużą przez lata wymagającej eksploatacji. Zaletą miar i taśm mierniczych od producenta INDEX PRO jest nie tylko certyfikowana zgodność z dyrektywą obowiązującą na terenie państw Unii Europejskiej, ale przede wszystkim dbałość o szczegóły i świetnie dopasowane materiały. Jakość wykonania jest widoczna pod każdym względem. Narzędzia INDEX PRO zostały przygotowane w procesie specjalistycznej obróbki, aby nie ulegały zniszczeniom w czasie codziennych obowiązków. Stąd między innymi matowa i antyrefleksyjna powierzchnia, co poprawia dokładność odczytu.

Wybierz jakość narzędzi INDEX PRO

Zarówno modelarze, jak i stolarze poszukują mar, które będą precyzyjnie odmierzać każdy skrawek cennego materiału. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów amerykański producent INDEX PRO stworzył miary, które wykorzystują między innymi trwale naniesioną podziałkę z otworami. szczelinami. Tak przygotowane narzędzie pomiarowe gwarantuje znacznie większą precyzję w porównaniu z innymi rozwiązaniami.

Dokładność w czasie mierzenia to kluczowy parametr dla stolarzy. Wybierz jakość potwierdzoną certyfikatem UE - postaw na narzędzia INDEX PRO. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium