Producenci

Klunkry, przydasie, duperele, pierdoły, drobiazgi... 

KLUNKRY to w gwarze poznańskiej stare lub niepotrzebne rzeczy. My jednak, jako typowi przedstawiciele Wielkopolski, wiemy doskonale, że nie ma rzeczy niepotrzebnych, bo wszystko prędzej czy później się przyda ;-)

Dlatego też w tej kategorii znaleźć można wyłącznie przydatne klunkry! Być może nie potrzebujesz ich tak bardzo jak piły, czy dłuta, jednak ich obecność w warsztacie może rozwiązać jakiś twój problem, lub po prostu sprawić ci przyjemność. 

Jest jeszcze druga strona tego medalu! Otóż chcemy tutaj prezentować produkty, które powstają w Polsce, w małych rzemieślniczych warsztatach lub rodzinnych firmach. Chcemy wspierać lokalne biznesy, chcemy promować ginące zawody, chcemy pokazać, że Polak potrafi! W związku z tym czasami będą to krótkie serie produktów, a niekiedy wręcz unikatowe egzemplarze. Zaglądajcie więc tutaj często, bo będzie się działo!


Jeśli  sam wytwarzasz narzędzia lub inne przydatne akcesoria stolarskie (lub znasz kogoś kto to robi) i uważasz, że powinny znaleźć się one na półkach sklepu DLUTA.PL - skontaktuj się z nami!  

Filtry
Cena od
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium