Producenci
Produkt dnia

    

KNIPEX od 128 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji profesjonalnych szczypiec i jest europejskim liderem w tej dziedzinie.

W ofercie firmy znajduje się ponad 1000 produktów dla różnych zastosowań, a roczna produkcja to prawie 12 milionów sztuk szczypiec. Są to zarówno masywne szczypce dla hydraulików jak i modele precyzyjne do zastosowań w elektronice i telekomunikacji. Wąska specjalizacja zapewniła firmie pozycję lidera oraz największego producenta profesjonalnych narzędzi szczypcowych.

Knipex posiada nowoczesną fabrykę o powierzchni 45.000 m2 w miejscowości Wuppertal. Wszystkie etapy produkcji, począwszy od odkuwania (włącznie z wykonaniem matryc) do pakowania odbywają się w jednym zakładzie. Pozwala to w najwyższym stopniu kontrolować jakość i koordynować cały proces produkcji.

______________________________________________________________________________________________

Knipex

Narzędzia Knipex zyskały popularność wśród profesjonalistów i pasjonatów na całym świecie. Swoją świetność zawdzięczają designowi, nowoczesnej konstrukcji i wreszcie zastosowanym materiałom, które sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Atutem producenta Knipex jest wieloletnie doświadczenie w branży, którym mimo wielu lat wciąż inwestuje w innowacje zachowując możliwie, jak najbardziej atrakcyjne ceny. Jesteśmy przekonani, że propozycje z naszej oferty spotkają się z aprobatą wielu specjalistów w zakresie hydrauliki, elektroniki i telekomunikacji.

Co wyróżnia narzędzia Knipex?

Inwestycja w bezkonkurencyjną jakość to największy atut narzędzi Knipex. Wymagające i zarazem precyzyjne prace sprawiają, że wykorzystywane narzędzia muszą się charakteryzować najlepszymi mechanizmami oraz komfortową konstrukcją. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów producent Knipex proponuje rozwiązania wykorzystując potencjał najlepszych komponentów. Tak przygotowane szczypce zapewnią efektywność i ponadprzeciętną wydajność. Pewność zakupu narzędzi Knipex zapewniają wnikliwe testy i badania, dzięki którym każdy klient może mieć pewność, że do sprzedaży trafiają wyłącznie najlepsze rozwiązania.

Zalety narzędzi Knipex

Kupując narzędzia Knipex z naszej oferty możesz liczyć na wydajność, trwałość i ergonomiczność. Z pewnością każde z rozwiązań sprosta wysokim wymaganiom profesjonalistów. Inwestycja w wysokiej jakości oraz mechanizmy wykorzystujące nowoczesną technologię, to najlepszy sposób na satysfakcjonujące warunki pracy mimo upływu czasu.

Zobacz czym wyróżniają się narzędzia Knipex i wybierz rozwiązania, które sprostają Twoim wymaganiom. Postaw na jakość i solidność. Sprawdź teraz!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium