Przyrząd do trasowania od krawędzi 250 mm LEANCRAFT
szt.To wielofunkcyjne, przemyślane narzędzie, które sprawdzi się w każdym warsztacie stolarskim. Przyrząd przeznaczony jest przede wszystkim do wyznaczania punktów i trasowania linii od krawędzi deski.
Wersja na ołówek automatyczny.
Opis
Przyrządy pomiarowe LEANCRAFT
Pod marką LeanCraft znaleźć można ciekawe innowacyjne przyrządy, które znajdą zastosowanie m.in. w profesjonalnych zakładach stolarskich, jak i w niewielkich hobbystycznych warsztatach. Te wielofunkcyjne narzędzia stworzone zostały z potrzeby uproszczenia i ułatwienia tego, co trudne nie jest, jednak może stanowić wyzwanie jeśli nie posiadamy odpowiedniego sprzętu.
LeanCraft to Polska firma, a ich wyroby są wyprodukowane w 100% w Polsce.
Do czego ten przyrząd?
- Wyznaczanie punktów i trasowanie linii od krawędzi deski
- Do trasowania wzdłuż np. deski lub płyty (podziałka co 5 mm)
- Do pomiaru odległości i wysokości w zakresie 0-190 mm (podziałka co 1 mm)
- Do sprawdzenia kąta 45° i 90°
- Do trasowania w prawo i lewo od środka (od 1 do 120 mm, co 1 mm)
- Do wyznaczania środka np. deski lub listewki
- Do sprawdzania średnicy m.in. wierteł i śrub
Dla kogo ten przyrząd?
- Dla cieśli
- Dla majsterkowicza
- Dla stolarza
Poziom jakości DLUTA.PL
Informacje techniczne
- Aby porównać dane techniczne kilku produktów użyj zielonego przycisku Porównaj. ↑
- Szczegółowe parametry tego produktu znajdziesz w zakładce Dane techniczne. ↑
- Trasowanie, znakowanie, sprawdzanie kąta czy też pomiary to podstawowe prace, które wykonuje się przy konstruowaniu i budowie elementów z listewek, kantówek, desek, płyt oraz innych materiałów np. płyt gipsowo-kartonowych.
- Narzędzie posiada szereg funkcji, umożliwiających szybkie dokonanie potrzebnych pomiarów oraz wyznaczanie linii, odległości i punktów.
- Przyrząd usprawni pracę każdemu profesjonaliście i hobbiście oraz pozwoli na szybsze i staranniejsze wykonanie wielu prac.
- Wykonany z laminatu. Jest lekki, poręczny, a jednocześnie precyzyjny i praktyczny.
- Wersja dostosowana do ołówka automatycznego, dzięki czemu jest precyzyjniejsza niż ta dostsowana do ołówka stolarskiego. Polecamy ołówek automatyczny Expert Dry.
- Przyrząd dostarczany BEZ ołówka automatycznego.
Dane techniczne
materiał | sklejka + tworzywo |
kąty | 45° i 90° |
wymiary | 250 x 192 mm |
grubość | laminat 1,6 mm / sklejka 8 mm |
Kraj pochodzenia | Polska |
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.