Producenci
Produkt dnia

  

 

Z katalogu producenta:

"W przeciągu 70 lat niewielka firma Wera, z siedzibą w miejscowości Wuppertal w Niemczech, przeistoczyła się w znanego na całym świecie producenta, który zatrudnia obecnie ponad 600 pracowników. Przez cały ten czas nie zapomnieliśmy o najważniejszym – o narzędziach wkrętakowych, dzięki którym staliśmy się wiodącym producentem o międzynarodowej renomie.

Podczas opracowywania i wytwarzania naszych narzędzi czujemy odpowiedzialność w stosunku do naszych klientów. To właśnie dlatego firma Wera, która specjalizuje się w produkcji wkrętaków i końcówek wkrętakowych, co roku przedstawia innowacyjne rozwiązania techniczne.

Doskonałe cechy narzędzi Wera wpływają bezpośrednio na wzrost produktywności u naszych klientów. Wkrętaki Kraftform ® są tego doskonałym przykładem. To właśnie podczas tworzenia tej serii po raz pierwszy w historii produkcji wkrętaków wzięto pod uwagę aspekty ergonomii. Od momentu zaprezentowania jej na rynku w 1968 roku, rękojeść Kraftform® stała się ulubioną dla wielu użytkowników na całym świecie, zdobyła także wiele prestiżowych nagród. Ergonomiczna rękojeść Kraftform ® zrewolucjonizowała rynek wkrętaków, zdominowany w owym czasie przez proste modele z klasycznymi rękojeściami z drewna.

Dzisiaj rękojeść Kraftform® oznacza zarówno innowację, jak i tradycję, i jest niewątpliwym znakiem rozpoznawczym firmy Wera.

Produkcja naszych narzędzi bazuje na najbardziej zaawansowanych technikach inżynieryjnych oraz organizacji pracy. Stal używana do produkcji naszych narzędzi jest wykańczana i hartowana według starannie opracowanych metod gwarantujących wysoką jakość. Jakość, która spełnia najwyższe oczekiwania Wdrożone w firmie procedury zapewniają wszechstronną kontrolę jakości naszych produktów. Jednakże nie satysfakcjonuje nas wyłącznie spełnianie istniejących norm i standardów, naszym celem jest ich przewyższanie. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby liczba reklamacji na nasze produkty była bliska zeru.

 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium