Producenci
Produkt dnia

Wkrętaki

Wkrętak czy śrubokręt?

Trudno znaleźć odpowiedź na pytanie, która nazwa jest właściwsza. Jednak skoro narzędzie to służy przede wszystkim do pracy z wkrętami, a nie śrubami, to przyjmijmy, że nazwa wkrętak jest tą właściwą.

Zatem wkrętaki to narzędzia używane coraz rzadziej. W ostatnich latach wyparte zostały przez wszechobecne wkrętarki, które zadomowiły się w każdym warsztacie i prawie każdym domu. Można by pomyśleć, że wkrętaki stały się przez to narzędziami niepotrzebnymi, jednak tak się nie stało, wręcz przeciwnie. Otóż obecnie wkrętaki coraz częściej są narzędziami do zadań specjalnych, w sytuacjach i miejscach, w których nie poradzi sobie elektronarzędzie.

Skoro wkrętaki używane są obecnie przede wszystkim w sytuacjach nietypowych, np. przy cichym montażu, czy w miejscach trudno dostępnych, warto aby ich jakość nie była przypadkowa. Jednym z niekwestionowanych liderów na rynku narzędzi wkrętakowych jest niemiecki producent - firma WERA. Ich narzędzia łączą w sobie najwyższą jakość, funkcjonalność, a także estetykę. 

Filtry
Cena od
  • od
    do
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium