Producenci

  

INCRA jest marką prawnie zarejestrowaną jako znak towarowy przez Taylor Design Group, Inc. Po wynalezieniu i udoskonaleniu swoich pierwszych dwóch produktów, Chris Taylor założył firmę w styczniu 1987 roku i natychmiast wprowadził Incra Pozycjoner i Kątomierz INCRA. Zanim zaczął wymyślać narzędzia do obróbki drewna w pełnym wymiarze godzin, Chris był inżynierem elektrykiem i poważnym stolarzem. INCRA okazała się wielką pomocą dla wielu zawodów zajmujących się obróbką drewna, gdzie precyzja pomiaru jest niezwykle istotna.

______________________________________________________________________________________________

INCRA

Narzędzia INCRA to wyjątkowo precyzyjne liniały i kątomierze, które mają zastosowanie wśród pasjonatów ręcznej obróbki drewna, jak i profesjonalistów, którzy w czasie pracy kierują się nie tylko jakością, ale i efektywnością. W naszej ofercie do dyspozycji klientów oddajemy rozwiązania, które cieszą się popularnością na całym świecie. Amerykański producent doskonale zna potrzeby klientów i śmiało egzekwuje zdanie nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki takiemu podejściu firma od lat posiada grono zaufanych odbiorców, którzy doceniają jakość, materiały i design narzędzi INCRA bez względu na okoliczności.

Potwierdzona jakość i precyzja - liniały INCRA

Dokładność wymiarów podczas pracy w drewnie, to niezwykle istotna kwestia. Właśnie dlatego liniały INCRA zostały stworzone z myślą o wymagających warunkach wykonywania działań. Zastosowano wysokiej jakości stal nierdzewną, a także dopasowano powierzchnię, aby odczyt wymiarów nie stanowił najmniejszego problemu nawet w sytuacji negatywnych warunków atmosferycznych. Powierzchnia matowa oraz powłoka antyrefleksyjna gwarantują dokładność bez względu na okoliczności. Jesteśmy przekonani, że tak przygotowane miarki i liniały zagwarantują komfort w czasie wykonanych pomiarów.

Liniały INCRA to inwestycja

Zarówno profesjonaliści, jak i pasjonaci ręcznej obróbki drewna doskonale wiedzą, że najlepszym sposobem na satysfakcjonujące efekty pracy jest dopasowanie narzędzi najlepszej jakości. Inwestycja jest opłacalna ze względu na długotrwałość użytkowania oraz parametry techniczne. Liniały INCRA to doskonała odpowiedź na potrzeby wymagających klientów.

Precyzyjne liniały i kątomierze o wysokim standardzie jakości, to narzędzia INCRA, które musisz mieć w swoim warsztacie. Sprawdź nasze propozycje!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium