Sklep Dluta.pl
Promocje
Znacznik metalowy VERITAS Micro-Adjust
Znacznik metalowy VERITAS Micro-Adjust
257,90 zł 268,00 zł

Cena regularna: 217,89 zł

Najniższa cena: 217,89 zł
Wyciągacz gwoździ i zszywek "Kozia nóżka" NAREX
Wyciągacz gwoździ i zszywek "Kozia nóżka" NAREX
24,90 zł 28,00 zł

Cena regularna: 22,76 zł

Najniższa cena: 22,76 zł
Pirograf podstawowy + 20 końcówek PEBARO
Pirograf podstawowy + 20 końcówek PEBARO
119,90 zł 138,00 zł

Cena regularna: 112,20 zł

Najniższa cena: 112,20 zł
Brzeszczot DOZUKI Hardwood Compact Z-SAW - uniwersalny
Brzeszczot DOZUKI Hardwood Compact Z-SAW - uniwersalny
49,00 zł 66,00 zł

Cena regularna: 53,66 zł

Najniższa cena: 53,66 zł
Ołówek stolarski KIRSCHEN, 240 mm
Ołówek stolarski KIRSCHEN, 240 mm
5,90 zł 10,00 zł

Cena regularna: 8,13 zł

Najniższa cena: 8,13 zł
Dłuto półokrągłe do drzeworytu i linorytu PFEIL, profil 11, szer. 1 mm
Dłuto półokrągłe do drzeworytu i linorytu PFEIL, profil 11, szer. 1 mm
104,00 zł 113,00 zł

Cena regularna: 91,87 zł

Najniższa cena: 91,87 zł
Nóż rzeźbiarski BEAVER CRAFT, model C4m
Nóż rzeźbiarski BEAVER CRAFT, model C4m
77,90 zł 82,00 zł

Cena regularna: 66,67 zł

Najniższa cena: 66,67 zł
Polerka skórzana DLUTA.PL, mała, jednostronna
Polerka skórzana DLUTA.PL, mała, jednostronna
27,90 zł 33,00 zł

Cena regularna: 26,83 zł

Najniższa cena: 26,83 zł
Podkładka majsterkowicza DLUTA.PL
Podkładka majsterkowicza DLUTA.PL
49,90 zł 59,00 zł

Cena regularna: 47,97 zł

Najniższa cena: 47,97 zł
Metrówka drewniana STABILA z nadrukiem - Najlepszy stolarz w okolicy
Metrówka drewniana STABILA z nadrukiem - Najlepszy stolarz w okolicy
22,90 zł 27,00 zł

Cena regularna: 21,95 zł

Najniższa cena: 21,95 zł
Zestaw snycerski KIRSCHEN - 4 częściowy
Zestaw snycerski KIRSCHEN - 4 częściowy
357,00 zł 369,00 zł

Cena regularna: 300,00 zł

Najniższa cena: 300,00 zł
Zestaw dłut stolarskich płaskich NAREX Standard - 4 cz. (8, 10, 16, 32 mm)
Zestaw dłut stolarskich płaskich NAREX Standard - 4 cz. (8, 10, 16, 32 mm)
159,00 zł 164,00 zł

Cena regularna: 133,33 zł

Najniższa cena: 133,33 zł

Kątomierz precyzyjny INCRA

szt.
Cena od: 199,00 zł 199.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
dodaj do przechowalni

Bardzo precyzyjny kątomierz INCRA umożliwiający trasowanie kątów co 0.5° w zakresie od 0°-180°. Przydatny przy pracach stolarskich i modelarskich. Idealny do wyznaczania i weryfikacji kątów.

ilość szt.
Zyskujesz 4 pkt [?]

Opis

Przyrządy pomiarowe INCRA - opis serii

Narzędzia pomiarowe amerykańskiej firmy INCRA gwarantują ekstremalną precyzję przy jednoczesnej dużej łatwości pomiaru.  To wyjątkowe przyrządy, gdyż  część z nich pozwala na precyzyjne trasowanie linii nawet co 0,25 mm!  Znajdą zastosowanie przy projektach wymagających wyjątkowej dokładności, gdzie nie ma miejsca na najmniejszy błąd.

 

Do czego ten kątomierz?

 • Do trasowania i sprawdzania kąta w zakresie 0°-180°.
 • Do trasowania kątów co 0.5°.

 

Dla kogo ten kątomierz?

 • Dla modelarza
 • Dla stolarza

 

Poziom jakości DLUTA.PL

 

Informacje techniczne

 • Kątomierz ze stali nierdzewnej. 
 • Trwale naniesiona (grawerowana) podziałka odporna jest na ścieranie.
 • Podziałka co 1 mm i 1°.
 • Otwory pozwalają na znakowanie znacznikiem lub ostrym ołówkiem  z rysikiem o grubości 0,5 mm.
 • Antyrefleksyjna powłoka, która zapobiega powstawaniu błędu paralaksy i znacząco zwiększa precyzję pomiaru.
 • Ołówek Incra w zestawie.
 • Możliwość demontażu prowadnicy.
 • Szczegółowe informacje dot. użycia znajdują się w poniższych filmach, a także w szczegółowej instrukcji w jęz. angielskim zamieszczonej poniżej, w części Pliki do pobrania.

 


  Dajemy Ci 5 lat gwarancji na narzędzia ręczne! Instrukcje Instrukcje


 


Dane techniczne

materiał stal nierdzewna
dokładność 0,02 mm/100 mm
kąty 0°-180°
długość podstawy 160 mm
grubość 0,2 mm
icon_gwarancja-10_lat tak
Kraj pochodzenia Stany Zjednoczone

Opinie o produkcie (3)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

13 czerwca 2019

Świetny i super precyzyjny kątomierz. Rysik jest OK trochę odstaje od jakości kątownika, brak zapasowych wkładów. Cena odzwierciedla jakość. (opinia przeniesiona z poprzedniego sklepu, data: 08.02.2018)

27 lutego 2021

Od niedawna ja także jestem posiadaczem tego przyrządu. Cena niemała, ale skusiłem się, bo potrzebowałem dokładnego, porządnego kątomierza. Zresztą zawsze wychodzę z założenia, że lepiej mieć jakość niż ilość. Kilka słów o tym przyrządzie: 1. Kupując ten przyrząd trzeba uważać, bo producent (USA) wytwarza go w dwóch wariantach - metryczny (cm) i imperialny (cal). W sklepie dłuta.pl jest oczywiście system metryczny. Zresztą na opakowaniu (kartoniku) jest naklejka w jakim systemie jest dany kątomierz. 2. Wielkość. Przeglądając zdjęcia można odnieść wrażenie, że ten przyrząd jest całkiem spory. W rzeczywistości jest nieduży. 16 cm z ogonkiem to jak na ręce rzemieślnika i warunki warsztatowe stanowczo za mało. Być może dla ucznia gimnazjum byłby w sam raz, ale do warsztatu przydałby się min. 20 cm. 3. Grubość. Największy minus! Jeśli na inne nazwijmy "niedogodności" można przymknąć oko, to grubość tego przyrządu jest ogromną wadą. Wszak w opisie jest 0,2 mm(!!!), ale dopiero gdy trzymamy go w ręce widać (czuć) jaki jest delikatny. Nie wiem czy to niedopatrzenie, bo chyba nie oszczędność materiału!? Zresztą ja otrzymałem go lekko skrzywionego, bo ktoś (w fabryce lub sklepie) zapakował go między profilem, a ołówkiem i jak dotarł to był lekko wykrzywiony. Najpierw należy wkładać kątomierz (na spód) a na niego dopiero resztę akcesoriów. Znajomy pół żartem, pół serio podsumował to, że kątomierz zrobili chyba ze stali żyletkowej! :) 4. Pudełko też trochę niedopracowane, irytujące, za krótkie, profil trzeba wkładać po ukosie, kątomierz trudno wyciągnąć.... będę miał wolny czas, to trzeba będzie zrobić jakieś fajne pudełko drewniane. 5. Profil aluminiowy (jako prowadnica) bardziej przypomina sztabę aluminiową. Tutaj znowu mocno przesadzili tym razem w drugą stronę! Ładnie wygląda, ładny kolor, ale nieproporcjonalny do delikatnego kątomierza. 6. Najważniejsza kwestia czyli dokładność. Tutaj niestety nie wypowiem się, gdyż jest to jak na razie mój najdokładniejszy kątomierz (a przynajmniej mam taką nadzieję!). ;) Podsumowanie. Ciekawy produkt, nowatorski (chyba opatentowany?) - chodzi mi o perforowaną skalę. Mam nadzieję, że dokładny (na tyle, na ile deklaruje producent), plusem jest ołówek, dużym minusem grubość kątomierza i kilka malutkich minusików (j.w.)

27 lutego 2021

Od niedawna ja także jestem posiadaczem tego przyrządu. Cena niemała, ale skusiłem się, bo potrzebowałem dokładnego, porządnego kątomierza. Zresztą zawsze wychodzę z założenia, że lepiej mieć jakość niż ilość. Kilka słów o tym przyrządzie: 1. Kupując ten przyrząd trzeba uważać, bo producent (USA) wytwarza go w dwóch wariantach - metryczny (cm) i imperialny (cal). W sklepie dłuta.pl jest oczywiście system metryczny. Zresztą na opakowaniu (kartoniku) jest naklejka w jakim systemie jest dany kątomierz. 2. Wielkość. Przeglądając zdjęcia można odnieść wrażenie, że ten przyrząd jest całkiem spory. W rzeczywistości jest nieduży. 16 cm z ogonkiem to jak na ręce rzemieślnika i warunki warsztatowe stanowczo za mało. Być może dla ucznia gimnazjum byłby w sam raz, ale do warsztatu przydałby się min. 20 cm. 3. Grubość. Największy minus! Jeśli na inne nazwijmy "niedogodności" można przymknąć oko, to grubość tego przyrządu jest ogromną wadą. Wszak w opisie jest 0,2 mm(!!!), ale dopiero gdy trzymamy go w ręce widać (czuć) jaki jest delikatny. Nie wiem czy to niedopatrzenie, bo chyba nie oszczędność materiału!? Zresztą ja otrzymałem go lekko skrzywionego, bo ktoś (w fabryce lub sklepie) zapakował go między profilem, a ołówkiem i jak dotarł to był lekko wykrzywiony. Najpierw należy wkładać kątomierz (na spód) a na niego dopiero resztę akcesoriów. Znajomy pół żartem, pół serio podsumował to, że kątomierz zrobili chyba ze stali żyletkowej! :) 4. Pudełko też trochę niedopracowane, irytujące, za krótkie, profil trzeba wkładać po ukosie, kątomierz trudno wyciągnąć.... będę miał wolny czas, to trzeba będzie zrobić jakieś fajne pudełko drewniane. 5. Profil aluminiowy (jako prowadnica) bardziej przypomina sztabę aluminiową. Tutaj znowu mocno przesadzili tym razem w drugą stronę! Ładnie wygląda, ładny kolor, ale nieproporcjonalne do delikatnego kątomierza. 6. Najważniejsza kwestia czyli dokładność. Tutaj niestety nie wypowiem się, gdyż jest to jak na razie mój najdokładniejszy kątomierz (a przynajmniej mam taką nadzieję!). ;) Podsumowanie. Ciekawy produkt, nowatorski (chyba opatentowany?) - chodzi mi o perforowaną skalę. Mam nadzieję, że dokładny (na tyle, na ile deklaruje producent), plusem jest ołówek, dużym minusem grubość kątomierza i kilka malutkich minusików (j.w.)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium