Producenci
Produkt dnia
Kątownik trójwymiarowy SHINWA, aluminiowy
Kątownik trójwymiarowy SHINWA, aluminiowy
88,00 zł 79,00 zł

Noże  snycerskie mają dość szerokie zastosowanie, choć ze względu na ich gabaryty stosowane są zazwyczaj do niewielkich projektów/detali. 

Jednym z podstawowych zastosowań noży są typowe prace snycerskie, czyli użytkowe prace zdobnicze. Najczęściej zdobione są meble i inne elementy wyposażenia wnętrz. Najbardziej popularny do takich zastosowań jest nóż -  kształt nr 1.

Chip carving - czyli snycerstwo geometryczne, bazuje prawie wyłącznie na pracy za pomocą nożyków. Niektóre modele noży stworzone zostały specjalnie do tego rodzaju prac. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się m.in. noże o kształcie nr 2, 3, 7, 15, 16.

Liternictwo - to kolejna dziedzina, w której zastosowanie znajdą noże snycerskie. Polecamy tu szczególnie noże nr 6, 8 i 9.

Zestawy snycerskie

Pod tą nazwą kryją się komplety składające się z niewielkich dłut snycerskich i nożyków. Są to bardzo atrakcyjne zestawy polecane m.in. na prezent czy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rzeźbieniem.  


Chcesz zawęzić listę produktów w tej podkategorii? Skorzystaj z poniższych FILTRÓW. 


 

Dłuta snycerskie

Noże snycerskie często występują w towarzystwie dłut snycerskich, czyli niewielkich dłut wykorzystywanych również do pracy z detalem. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium