Producenci
Produkt dnia

Noże  snycerskie mają dość szerokie zastosowanie, choć ze względu na ich gabaryty stosowane są zazwyczaj do niewielkich projektów/detali. 

Jednym z podstawowych zastosowań noży są typowe prace snycerskie, czyli użytkowe prace zdobnicze. Najczęściej zdobione są meble i inne elementy wyposażenia wnętrz. Najbardziej popularny do takich zastosowań jest nóż -  kształt nr 1.

Chip carving - czyli snycerstwo geometryczne, bazuje prawie wyłącznie na pracy za pomocą nożyków. Niektóre modele noży stworzone zostały specjalnie do tego rodzaju prac. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się m.in. noże o kształcie nr 2, 3, 7, 15, 16.

Liternictwo - to kolejna dziedzina, w której zastosowanie znajdą noże snycerskie. Polecamy tu szczególnie noże nr 6, 8 i 9.

Zestawy snycerskie

Pod tą nazwą kryją się komplety składające się z niewielkich dłut snycerskich i nożyków. Są to bardzo atrakcyjne zestawy polecane m.in. na prezent czy dla osób rozpoczynających swoją przygodę z rzeźbieniem.  


Chcesz zawęzić listę produktów w tej podkategorii? Skorzystaj z poniższych FILTRÓW. 


 

Dłuta snycerskie

Noże snycerskie często występują w towarzystwie dłut snycerskich, czyli niewielkich dłut wykorzystywanych również do pracy z detalem. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium