Producenci

Budynek siedziby firmy NAREX 100 lat temu Siedziba firmy NAREX dzisiaj  Wnętrze fabryki NAREX współcześnie

W 1919 roku, w miejscowości Bystrice w Czechach, Vaclav Richter założył małą fabrykę specjalizującą się w produkcji narzędzi do obróbki drewna. Przez prawie 100 lat Narex pracował na swoją obecną, rozpoznawalną w ponad 40 krajach markę, która ze względu na świetny stosunek ceny do jakości, ma swoich wiernych użytkowników.

Obecnie Narex specjalizuje się nadal w produkcji narzędzi ręcznych, jednak nie tylko do obróbki drewna. Aktualna oferta obejmuje m.in. narzędzia wkrętakowe, jak i dobrze znane na naszym rynku dłuta rzeźbiarskie, stolarskie, a także tokarskie. Oferta cały czas jest poszerzana o nowe, ciekawe produkty, które ze względu na przystępną cenę cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Artykuły na blogu dluta.pl Katalog producenta Filmy

______________________________________________________________________________________________

Narex

Czeska firma od początku swojej działalności jest wierna tradycji zarówno pod kątem jakości wyrobów, jak i wykorzystywanych materiałów. Odpowiednio zaprojektowane narzędzia Narex cieszą się uznaniem wśród pasjonatów i osób specjalizujących się w obróbce drewna. W naszej ofercie przygotowaliśmy wiele produktów, dzięki czemu każdy ma możliwość wyboru rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji. 

Narzędzia Narex - dobry stosunek jakości do ceny

Narex zajmuje wysokie miejsca w rankingach popularności narzędzi do drewna. Szeroki wybór, dostępność, przystępna cena sprawiają, że produkty tego producenta cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród osób zajmujących się obróbką drewna. Dłuta rzeźbiarskie, stolarskie, tokarskie wykorzystywane są zarówno przez osoby zaczynające swoją przygodę z drewnem jak i profesjonalistów. Szczególną uwagę kupujących przyciągają dłuta stolarskie z serii Narex Premium. Co roku oferta producenta poszerzana jest o nowe produkty, co w połączeniu z
korzystną ceną czyni je bestsellerami.

Czym wyróżniają się narzędzia Narex?

Narzędzia Narex to wytwór wieloletniego doświadczenia w branży stolarskiej. Poddawane są wnikliwym analizom oraz kontrolom, dlatego mamy pewność, że spełniają kryteria bezpieczeństwa gwarantując wysokie standardy jakościowe.
Oprócz hartowanej stali o satysfakcjonujące trwałości oraz ergonomicznym rękojeścią o owalnym przekroju narzędzia Narex charakteryzują się również precyzyjną obróbką szlifierską. To inwestycja, która będzie satysfakcjonującym wydatkiem.

Dobra jakość i przystępna cena to cechy narzędzi Narex.
Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego i wybierz narzędzia dla siebie. Zamów już teraz!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium