Kątownik stalowo-aluminiowy składany HULTAFORS, długość 250 mm - wyprzedaż -15%
szt.
Opis
WYPRZEDAŻ
cena regularna: 223,00 zł
rabat: 15%
zyskujesz: 33,45 zł
DOSTĘPNA ILOŚĆ: 4 SZT.
Do czego ten kątownik?
- Do trasowania i wyznaczania kąta 45°, 90° i 135°.
- Stopka umożliwia trasowanie od krawędzi przedmiotu.
- Do pomiaru długości.
Dla kogo ten kątownik?
- Dla cieśli
- Dla majsterkowicza
- Dla stolarza
Informacje techniczne
- Stopa (podstawa) w kształcie dwuteownika, wykonana z anodyzowanego aluminium, ramię ze stali nierdzewnej.
- Trwale naniesiona podziałka metryczna (wytrawiona), odporna na zużycie.
- Składane ramię ułatwiające przechowywanie i transport.
Dane techniczne
| materiał | stal nierdzewna, anodyzowane aluminium |
| dokładność | + / - 0,06° |
| kąty | 45°, 90° i 135° |
| długość ramienia | 250 mm |
| długość podstawy | 160 mm |
| grubość ramienia | 1 mm |
| grubość podstawy | 12 mm |
| szerokość ramienia | 45 mm |
| szerokość podstawy | 43 mm |
| icon_gwarancja-10_lat | tak |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.