Producenci

 

Firma Alpen została założona w 1957 roku. Jest to wiodący austriacki producent wierteł, frezów i specjalnie zaprojektowanych narzędzi. Główna siedziba jak i jeden z 3 zakładów produkcyjnych znajduje się w miejscowości Puch, niedaleko Salzburga. Firma posiada przedstawicieli w 73 krajach na całym świecie. Obecnie zatrudnia ponad 300 pracowników, a 80% produkcji trafia na eksport.

Firma Alpen oferuje wiertła do każdego typu materiałów m.in: do drewna, metalu, betonu, szkła, ceramiki itp.

 

______________________________________________________________________________________________

Alpen

Nasi klienci od lat doceniają wysoką jakość oferowanych w naszym sklepie internetowym wierteł marki Alpen. Producent w pełni wykorzystuje potencjał najlepszych materiałów, wyjątkowych projektów oraz nowoczesnych technologii, dzięki czemu rozwiązania zyskują na trwałości. Inwestycja w jakość wpływa nie tylko na efekt wykonanych projektów, ale przede wszystkim na sposób pracy. Wykorzystanie narzędzi Alpen z pewnością przyczyni się do usprawnienia działań i pozwoli utrzymać wysoki standard realizowanych projektów. 

Najwyższa jakość narzędzi Alpen

Wysoka jakość narzędzi Alpen to misja firmy od początku działalności. W ofercie mamy propozycje, które zostały zaprojektowane z myślą nawet najbardziej wymagających zadań. Cechą charakterystyczną produktów jest szybkość pracy i precyzja wykonania. Zachowanie najwyższych standardów jakościowych zapewniło marce wysokie pozycje w rankingu popularności. Klienci chętnie sięgają po wiertła Alpen o różnym zastosowaniu, ponieważ wiedzą, że będą inwestycją na wiele lat. 

Zalety narzędzi Alpen

Narzędzia Alpen wyróżniają się tak wysokim standardem nie tylko z uwagi na zastosowane materiały, ale również przez wzgląd na szereg działań weryfikujących ich jakość. Restrykcyjne testy i kontrola wytrzymałości są w stanie dopasować walory zgodne z zastosowaniem i oczekiwaniami klientów. Dzięki tak przygotowanej konstrukcji, wiertła są mocne i odporne niezależnie czy są wykorzystywane w pracy ręcznej czy mechanicznej. Dodatkowo mają właściwie zaprojektowaną geometrię, która również ma wpływ na satysfakcjonujący proces obróbki materiału. 

Na dluta.pl znajdziesz wiertła Alpen, które dopasujesz do swoich potrzeb.
Wybierz odpowiedni model i poznaj jakość, trwałość i solidność wierteł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium