Producenci
Produkt dnia

Pegas to szwajcarska marka stworzona w 1966 roku przez firmę Scies Miniatures, która od samego początku należy do amerykańskiego koncernu Grobet Files of America. Zarówno siedziba firmy, jak i zakład produkcyjny, mieszczą się w Valorbe w Szwajcarii. 
Firma Scies Miniatures specjalizuje się w najwyższej klasy brzeszczotach do metalu, które znajdują zastosowanie w warsztatach najbardziej wymagających jubilerów na całym świecie. Na początku XXI w. firma wprowadziła na rynek brzeszczoty i wyrzynarki do drewna. Obecnie są one uważane za jedne z najlepszych na rynku i znalazły oddanych użytkowników na całym świecie.

Brzeszczoty Pegas wykonywane są ze stali węglowej poddanej obróbce cieplnej, dzięki czemu produkt zyskuje wytrzymałość i optymalną elastyczność. Wyroby tej marki stosuje się w każdego rodzaju piłkach włosowych (ręcznych), jak i wyrzynarkach (mechanicznych).

____________________________________________________________________________________

Pegas

Szwajcarski producent Pegas od lat inwestuje w swój park maszynowy, aby móc zaoferować klientom najwyższe standardy jakościowe. Narzędzia Pegas, które spełniają wymagające kryteria jakości i bezpieczeństwa, znajdują zastosowanie w wielu sektorach o zróżnicowanych potrzebach. Dostępne w naszej ofercie piły włosowe i brzeszczoty włosowe charakteryzują się właściwościami cenionymi na całym świecie. Jesteśmy przekonani, że proponowane mechanizmy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Precyzyjne narzędzia Pegas

Narzędzia Pegas to połączenie rewolucyjnego podejścia oraz wierności tradycyjnym wartościom. Producent ceni nowoczesne technologie, dlatego chętnie podejmuje się rozszerzania oferty o systemy wyposażone w innowacyjne możliwości. Wyjątkowa szybkość, ponadprzeciętna precyzja oraz cienka piła to tylko niewiele z propozycji, które sygnowane są rozpoznawalnym logo marki Pegas. Niezależnie od właściwości i cech charakterystycznych każde z rozwiązań gwarantuje jakość, bezpieczeństwo i efektywność na najwyższym poziomie.

Kup teraz - narzędzia Pegas

Narzędzia Pegas cieszą się popularnością wśród rzemieślników, fachowców z wielu branż, jak i artystów, którzy szczególnie cenią kunszt i design maszyny oraz wykorzystanych komponentów. Jesteśmy przekonani, że solidna konstrukcja i wyposażenie narzędzi Pegas doskonale odpowiedzą na potrzeby wymagających warunków eksploatacyjnych. Dzięki zastosowanym mechanizmom możliwa jest ciągła i płynna praca przez wiele lat.

Najlepsze możliwości i rewelacyjne warunki pracy. Sprawdź narzędzia Pegas i przekonaj się, jak przyjemna może być obróbka z dobrej jakości mechanizmami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium