Producenci
Produkt dnia
Strug uniwersalny nr 5 STANLEY
Strug uniwersalny nr 5 STANLEY
361,00 zł

Marka SUEHIRO powstała w 1967 r., wychodząc naprzeciw bolączkom dzisiejszego świata, gdzie każdą starą rzecz, zamiast naprawić, łatwiej wymienić na nową, oferuje najwyższej klasy osełki syntetyczne. Dzięki nim stępione ostrze każdego noża ponownie odzyska swoje właściwości. Choć wiele osób żyje w przeświadczeniu, że ostrzenie to trudny i czasochłonny proces, właściciele firmy propagują założenie, że ostrzenie noży nie jest niczym skomplikowanym, a tym bardziej niebezpiecznym. Do codziennego dbania o swoje ostrza, tak naprawdę wystarczy Ci jeden uniwersalny kamień osełkowy.

„Cięcie”, to czynność towarzysząca każdemu człowiekowi, podczas codziennych czynności. W związku z powyższym Suehiro Corporation stara się tworzyć produkty najwyższej jakości, odpowiadające potrzebom zarówno zaawansowanych użytkowników, jak i sporadycznie ostrzących gospodyń domowych.

Choć osełki syntetyczne często uważa się za gorsze od naturalnych, pod względem grubego i średniego ostrzenia stanowią niezastąpione narzędzie. Osełki Suahiro to produkty tworzone w niewielkiej japońskiej manufakturze od podstaw. Dzięki przeprowadzanym badaniom poziom jakości procesu ostrzenia wciąż jest maksymalizowany, rywalizując a niekiedy i przewyższając efekt uzyskany przy użyciu kamieni naturalnych.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium