Producenci

Samouczki rzeźbiarskie Szukasz pomysłu na nowe hobby? Chcesz się zrelaksować, wyciszyć, oderwać od codziennych obowiązków? Jeśli tak, to właśnie z myślą o Tobie powstała seria naszych samouczków rzeźbiarskich! Masz teraz niepowtarzalną okazję w prosty sposób poznać podstawowe tajniki tej sztuki, sprawdź, czy to zajęcie oczaruje także Ciebie. A to wszystko w domowym zaciszu, we własnym tempie, w dowolnym czasie!

Czym jest Samouczek rzeźbiarski?

  • Samouczek to gotowa instrukcja obrazkowa, która w przejrzysty i intuicyjny sposób pokazuje, jak w kilku etapach, za pomocą posiadanych narzędzi wyrzeźbić wybrany projekt.
  • Możesz wybrać jeden z 3 wariantów: samą broszurę, broszurę z zestawem dłut snycerskich, lub broszurę z dłutami i zaciskami stolarskimi.
  • Do każdego Samouczka rzeźbiarskiego otrzymasz odpowiednio przycięty kawałek drewna, który pozwoli Ci od razu rozpocząć pracę.
  • Dzięki estetycznemu wykonaniu i szacie graficznej, a także specjalnemu opakowaniu, Samouczek może stać się eleganckim prezentem na każdą okazję


Chcesz zawęzić listę produktów w tej kategorii? Skorzystaj z poniższych FILTRÓW. 


Samouczek rzeźbiarski – który wariant wybrać?

 

  • Jeśli rozpoczynasz naukę rzeźbiarstwa i nie posiadasz żadnych narzędzi, zaopatrz się w zestaw rozbudowany nie tylko o dłuta, ale również ściski stolarskie, które ułatwią Twoją pracę. Dzięki nim przymocujesz dzieło do kuchennego blatu, piknikowego stołu czy biurka.
  • Jeśli posiadasz już potrzebne dłuta rzeźbiarskie (dłuto typu V, dłuto półokrągłe oraz nożyk rzeźbiarski), wystarczy, że zamówisz broszurę z dopasowanym kawałkiem drewna. Za pomocą swoich dłut również osiągniesz świetny efekt.
  • Jeśli wybierzesz komplet z dłutami, otrzymasz go w specjalnym, ekologicznym opakowaniu prezentowym.
  • Jeśli posiadasz jeden z zestawów podstawowych i chcesz kontynuować przygodę z Samouczkiem, wybierz album z dodatkowymi projektami i doskonal swoje umiejętności.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium