Producenci
   
 
 
Zawodowo i prywatnie. Dzień po dniu. Najbardziej znanym przyrządem pomiarowym jest składana metrówka. Została ona wynaleziona w roku 1865 przez braci Ullrich. W 1886 roku połączono listwy pomiarowe składanymi przegubami. Ten wynalazek również dzisiaj okazuje się niezwykle przydatny przy codziennych pracach. W roku 1889 rodzina Ullrich założyła firmę, która dziś nosi nazwę STABILA i jest znana na całym świecie dzięki wysokiej jakości narzędziom pomiarowym.
______________________________________________________________________________________________

STABILA

Narzędzia STABILA są znane i cenione na rynku od wielu lat. Prosta konstrukcja, najlepsza jakość i funkcjonalność dopasowana do indywidualnych potrzeb wystarczyły, aby na stałe znaleźć zastosowanie u fachowców wielu branż. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy rozwiązania, które wykorzystują potencjał tradycyjnych konstrukcji, sprawdzonych komponentów i wreszcie innowacji, dzięki którym proces użytkowania jest na jeszcze wyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami dostępnych możliwości, aby dopasować narzędzia STABILA do indywidualnych potrzeb.

Dystrybucja najlepszych narzędzi STABILA

Wykonywanie pomiarów przy wykorzystaniu narzędzi STABILA gwarantuje wyjątkową precyzję i dokładność niezależnie od warunków użytkowych. Dostępne w naszej ofercie rozwiązania znajdą zastosowania zarówno wśród profesjonalistów, którzy w szczególny sposób przykładają wagę do dokładności, jak i amatorów, dla których dobrej jakości miarka, to inwestycja na wiele lat. Charakterystyczna składana metrówka pomimo wielu lat wciąż jest cenionym narzędziem w wielu warsztatach stolarskich.

Cechy charakterystyczne narzędzi STABILA

Narzędzia pomiarowe STABILA, to nie tylko precyzyjny sposób przedstawiania wartości liczbowych, ale również sposób wykonania. Producent wykorzystuje potencjał najlepszych komponentów, dzięki czemu rozwiązania świetnie odnajdują się w każdej sytuacji. Doskonałe techniki pomiarowe i świetnie zaprojektowana konstrukcja to gwarancja efektywności. Narzędzia STABILA to mocna i solidna forma oraz niezawodność w każdym calu. Dodatkowym atutem jest łatwość w obsłudze, co pozwala korzystanie z rozwiązań nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wybierz solidność i precyzję narzędzi pomiarowych STABILA. Postaw na tradycyjne rozwiązania i nowoczesny design. Sprawdź propozycje i zamów już dziś! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium