Stół stolarski SJOBERGS Nordic Plus 1470 x 630 mm / 31 kg / brzoza
szt.Stół stolarski Nordic Plus to solidne i kompaktowe rozwiązanie w przystępnej cenie. Lekki, ale wytrzymały, zaprojektowany z myślą o początkujących i zaawansowanych pasjonatach pracy w drewnie. Blat umożliwia montaż 2 zacisków w 4 konfiguracjach – także dla osób leworęcznych.
Opis
Stół SJOBERGS Nordic 1450
Stół Nordic Plus to połączenie wysokiej jakości z przystępną ceną. Stół jest niewielki i lekki, a jednocześnie solidny i wytrzymały. Powstał on z myślą o początkujących i zaawansowanych miłośnikach prac ręcznych. Stół posiada blat, który pozwala na montaż 2 zacisków w 4 różnych kombinacjach. Dzięki temu mogą z niego korzystać również osoby leworęczne.
Dane techniczne:
- materiał blatu: drewno brzozowe
- materiał stojaka: drewno sosnowe
- waga całkowita: 31 kg
- waga z szafką: 47 kg
- długość blatu z dociskiem: 1470 mm
- szerokość blatu z dociskiem: 630 mm
- grubość blatu: 28 mm
- wysokość robocza: 860 mm
- kraj pochodzenia: Szwecja
W zestawie ze stołem otrzymasz:
- 2 zaciski wykonane z drewna i wyposażony w stalowe wrzeciono. Istnieje możliwość zamontowania zacisków w 4 różnych pozycjach (dwóch przednich i dwóch bocznych), co ułatwi zdecydowanie pracę m.in. osobom leworęcznym.
- 4 Imaki z włókna szklanego 3/4", okrągłe, które mocuje się w otworach w blacie lub w stojaku
Zastosowanie:
Ten stół sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujesz stabilnej i trwałej strugnicy do pracy z drewnem.
- Do prac stolarskich i obróbki drewna
Stabilny blat i solidna konstrukcja pozwalają pracować pewnie przy struganiu, dłutowaniu czy dopasowywaniu połączeń. - Do większych projektów
Dłuższy blat daje komfort pracy z większymi elementami – bez ograniczeń i bez improwizowania. - Do precyzyjnej pracy ręcznej
Otwory pod imaki i możliwość stosowania docisków pozwalają dokładnie unieruchomić materiał. - Do warsztatu domowego i profesjonalnego
Sprawdzi się zarówno jako główna strugnica, jak i solidne uzupełnienie stanowiska pracy
Montaż i informacje praktyczne:
- Stół Nordic 1450 wymaga samodzielnego złożenia wg instrukcji zamieszczonej ↓poniżej, w części Pliki do pobrania.
- Akcesoria wymagane do złożenia stołu, które nie znajdują się w zestawie: klucz/grot Torx T20, klucz płaski/oczkowy 17 mm
- Stół ten dostarczany jest w płaskim kartonie (155 x 56 x 8,7 cm)
Polecamy akcesoria dodatkowe:
- Szafka 0042 do stołów SJOBERGS Hobby i Nordic - składająca się z jednej dużej przegrody z przesuwanymi drzwiami oraz 4 szuflad
- Zacisk drewniany SJOBERGS
- Okładziny korkowe na zacisk drewniany JC11 SJOBERGS
- Docisk szybkomocujący ST11 3/4"SJOBERGS
- 2 dociski szybkomocujące ST03 3/4" SJOBERGS
- Kowadło do stołów stolarskich SJOBERGS
Uwagi:
- Ze względu na gabaryty, bezpośrednie koszty ewentualnego zwrotu stołu szacowane są maksymalnie na kwotę około 500 PLN.
Dane techniczne
| materiał blatu | drewno brzozowe |
| materiał stojaka | drewno sosnowe |
| waga całkowita | 31 kg |
| waga z szafką | 47 kg |
| długość blatu | 1340 mm |
| długość blatu z dociskiem | 1470 mm |
| szerokość blatu | 500 mm |
| szerokość blatu z dociskiem | 630 mm |
| grubość blatu | 28 mm |
| grubość brzegu blatu | 70 mm |
| wysokość robocza | 860 mm |
| maks. rozwarcie docisku | 115 mm |
| wyposażenie | 2 dociski, 4 imaki 3/4" |
| Kraj pochodzenia | Szwecja |


Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.
idek
Stół bardzo dobry i solidnie wykonany. Mam go w wersji standardowej i jak na razie się sprawdza. Polecam! (opinia przeniesiona z poprzedniego sklepu, data: 17.07.2013)