Producenci
 
CROWN  to rodzinna firma, która powstała ponad 50 lat temu w Sheffield w Wielkiej Brytanii. To właśnie w tym miejscu po raz pierwszy użyto terminu "stal nierdzewna". Jest to zagłębie produkcji narzędzi tokarskich, w których także specjalizuje się firma CROWN. W ofercie tej firmy znajdują się także inne narzędzia do obróbki drewna, jak dłuta stolarskie, rzeźbiarskie, piły, a także narzędzia pomiarowo-traserskie, takie jak kątowniki i znaczniki, które są doskonale znane stolarzom na całym świecie.
 
______________________________________________________________________________________________

Crown

Wiodący producent narzędzi na świecie zyskał zaufanie klientów dzięki konsekwentnym  inwestycjom w dobrej jakości materiały i świetnie zaprojektowanym rozwiązaniom. Narzędzia Crown to wysokie standardy dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wyróżniają się wieloma zaletami, dzięki którym praca jest w pełni efektywna, bezpieczna i precyzyjna. Produkowane narzędzia wykorzystują potencjał stali zapewniającej niebywałą trwałość konstrukcji. Ma to również wpływ na przedłużenie żywotności mechanizmów nawet przy użytkowaniu w czasie prac o najcięższym obciążeniu. 

Najlepszej jakości znaczniki drewniane od Crown

Jakość i precyzja wykonania to połączenie tradycyjnych wartości marki. Narzędzia Crown od początku działalności są poddawane skrupulatnej obróbce cieplnej, dlatego zachowują tak wyjątkowe właściwości nawet w procesie wymagających warunków eksploatacyjnych. W zależności od wyboru konkretnego rozwiązania można uzyskać satysfakcjonujące rezultaty w możliwie jak najkrótszym czasie. Jesteśmy przekonani, że  gama produktów spotka się z aprobatą wymagających klientów, poszukujących dobrej jakości narzędzi pomiarowo-traserskich.

Zalety narzędzi Crown

Cechą charakterystyczną narzędzi Crown jest możliwość ustawienia obracalnych elementów według własnych preferencji, co gwarantuje jeszcze większą precyzję i dokładność. Dodatkowo specjalnie dobrane ostrze ma za zadanie zagwarantować bezpieczeństwo w czasie wykonywanych działań.
 
Najlepszej jakości znaczniki drewniane od Crown kupisz w naszym sklepie. Sprawdź ofertę i dokonaj zakupu. Serdecznie zapraszamy! 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium