Producenci
Produkt dnia

HERDIM to renomowany niemiecki producent narzędzi i akcesoriów dla lutników. Firma ta powstała 160 lat temu i do dzisiaj jest wiodącą europejską marką kojarzoną z doskonałą jakością produktów. W roku 2011 firma połączyła się ze swoją siostrzaną firmą DICK tworząc wspólnie markę DICTUM.

______________________________________________________________________________________________

Herdim

Narzędzia Herdim to wysoka jakość i ponadprzeciętna precyzja doceniana przez specjalistów z branży, jak i pasjonatów, którzy wykonują rękodzieło o różnym poziomie zaawansowania. Mimo obecności na rynku od wielu lat, firma stale ulepsza oferowane rozwiązania, dzięki czemu ma szansę sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na uwagę zasługują nie tylko wykorzystywane materiały, ale również proces obróbki oraz konstrukcja o odpowiednio dopasowanej budowie.

Narzędzia Herdim sprostają wysokim wymaganiom

Nowoczesne narzędzia Herdim zostały skonstruowane z myślą o lutnikach, których praca jest wymagająca i niezwykle precyzyjna. Atutem dostępnych w naszej ofercie produktów są charakterystyczne rozwiązania zastosowane w celu polepszenie warunków pracy. Wąskie ścianki boczne narzędzi Herdim gwarantują wysoki komfort i bezpieczeństwo nawet w trudno dostępnych miejscach. Nie bez znaczenia pozostaje wykorzystanie mosiężnego korpusu oraz noża z najwyższej jakości stali o wysokim współczynniku twardości.

Innowacyjne metody produkcji - sprawdź narzędzia Herdim

Unowocześniane narzędzia Herdim to nie tylko lepsze materiały i bezwzględna dbałość o szczegóły, ale przede wszystkim wykorzystanie potencjału innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych. Niemiecki producent nie boi się wyzwań. Chętnie inwestuje w nowoczesne technologie, które gwarantują jeszcze lepsze parametry użytkowe narzędzi. Jesteśmy przekonani, że propozycje od Herdim świetnie odpowiadają na potrzeby wymagań zakładów produkcyjnych, jak i niewielkich warsztatów pasjonatów stolarki.

Narzędzia Herdim to jakość i ponadprzeciętna precyzja. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów proponujemy tradycyjne narzędzia stolarskie. Sprawdź!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium