Piła japońska płatnica składana G-SAW TAJIMA, 210 mm
szt.Kompaktowa, składana piła do prac ogrodowych i outdoorowych. Ostrze pozwala sprawnie ciąć gałęzie i świeże drewno, a składana konstrukcja ułatwia transport i przechowywanie. Świetnie sprawdza się w ogrodzie, na działce i w terenie.
Długość brzeszczotu 210 mm.
Opis
Piła japońska płatnica składana G-SAW TAJIMA 210 mm
Zastosowanie piły:
Kompaktowa piła do prac ogrodowych i outdoorowych – wygodna do cięcia świeżego drewna i gałęzi w różnych warunkach.
- przycinanie gałęzi i krzewów
- cięcie świeżego (mokrego) drewna
- prace ogrodowe i pielęgnacyjne
- zastosowanie outdoorowe (biwak, bushcraft)
- szybkie prace porządkowe wokół domu i działki
Efekt: sprawne cięcie i wygodna praca w terenie
Dane techniczne:
- ząb uniwersalny
- długość całkowita: 440 mm
- długość brzeszczotu: 210 mm
- grubość brzeszczotu: 0,7 mm
- grubość rzazu: 1,0 mm
Wskazówki użytkowe:
- prowadź piłę lekko – pracuje przy ruchu do siebie
- najlepiej sprawdza się przy świeżym drewnie
- po pracy oczyść i osusz ostrze
- prowadź stabilnie, kontrolując ruch
- po zakończeniu złóż piłę i zabezpiecz ostrze
Informacje techniczne:
- Zęby są hartowane impulsowo, każdy pojedynczo, dzięki czemu każdy ząb ma jednakową twardość i piła dłużej utrzymuje ostrość. Tego typu hartowanie uniemożliwia jednak ponowne ostrzenie pił.
- Uzębienie przystosowane do szybkiego cięcia wilgotnego drewna.
- Lekko rozwarte hartowane zęby z trzema krawędziami tnącymi oraz stosunkowo długi i wąski brzeszczot zapewniają wyjątkowo szybkie cięcie.
- Brzeszczot może być blokowany w dwóch pozycjach: standardowej i z rękojeścią odchyloną ponad powierzchnię cięcia. Ułatwia to cięcie w trudno dostępnych miejscach.
- Wygodna w obsłudze jedną ręką.
Uwagi:
- przed pracą upewnij się, że ostrze jest zablokowane
- transportuj piłę w pozycji złożonej
Polecamy:
- piła posiada wymienny brzeszczot, który można kupić oddzielnie - Brzeszczot G-SAW TAJIMA, 210 mm
- praktyczna jako uzupełnienie narzędzi ogrodowych i wyposażenia outdoorowego
Piły składane G-SAW – mobilność i wygoda
Piły G-SAW to lekkie, składane narzędzia zaprojektowane do pracy w terenie. Dzięki kompaktowej konstrukcji łatwo je przenosić i przechowywać.
Model 210 mm to dobry wybór, jeśli potrzebujesz poręcznej piły do prac ogrodowych, wyjazdów i codziennych zadań wokół domu.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| przeznaczenie | ząb uniwersalny |
| rękojeść | z tworzywa i aluminium, składana |
| długość całkowita | 440 mm |
| długość brzeszczotu | 210 mm |
| grubość brzeszczotu | 0,7 mm |
| grubość rzazu | 1,0 mm |
| odstęp między zębami (PITCH) | 3,0 mm |
| ilość zębów na cal (TPI) | 9 |
| szerokość brzeszczotu | 40 mm |
| możliwość ostrzenia zębów | nie |
| icon_gwarancja-10_lat | nie |
| Kraj pochodzenia | Japonia |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.