Producenci
Produkt dnia

  

„Tworzenie produktu jest sztuką" - hasło to doskonale oddaje filozofię firmy TAJIMA, japońskiego producenta najwyższej klasy narzędzi ręcznych o ponad 100-letniej tradycji. Produkty Tajimy jak i wiele innych wyrobów japońskich cechuje połączenie tradycji z doskonałą, wręcz legendarną jakością oraz niespotykana precyzją wykonania.

Wytwarzane przez firmę m.in. noże, miary czy też tradycyjne japońskie piły powstają w 6 należących do firmy fabrykach zatrudniających ponad 800 osób i sprzedawane są obecnie na całym świecie. Tajima znana jest także z innowacyjności oraz ciekawego wzornictwa swoich produktów.

Dzięki temu produkty firmy są niezwykle cenione zarówno wśród profesjonalistów jak i ceniących wysoką jakość użytkowników indywidualnych.

 _________________________________________________________________________________________

TAJIMA

Japońskie wyroby zachwycają bezwzględnym perfekcjonizmem. Każdy element został dokładnie przemyślany, a w finalnie otrzymany rezultat sprosta nawet najbardziej wymagającym warunkom eksploatacyjnym. Producent TAJIMA od ponad 100 lat dostarcza rozwiązania, które zasługują na uznanie w każdym, nawet najmniejszym detalu. Doskonale wyważony design, w połączeniu z ciekawym wzornictwem tworzą wyroby, które przykuwają uwagę nie tylko parametrami technicznymi. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta narzędzi TAJIMA zaspokoi potrzeby klientów poszukujących najwyższych standardów w eleganckiej oprawie.

Poznaj japońskiego producenta narzędzi TAJIMA

Cenione na całym świecie narzędzia TAJIMA to wykorzystanie potencjału nowoczesnych i innowacyjnych technologii, które doskonale zazębiają się z tradycyjnymi sposobami obróbki. Jako specjalista w swoim fachu, japoński producent nigdy nie korzysta z półśrodków. Zawsze wykorzystuje najlepsze materiały, które gwarantują solidność i wymaganą precyzję. Dzięki czemu ich wykorzystywanie w czasie codziennych obowiązków zapewnia wysoki poziom efektywności.

Zalety narzędzi TAJIMA

Narzędzia TAJIMA charakteryzują się wieloma istotnymi w procesie użytkowania zaletami, które sprawiają, że są bezkonkurencyjne. Podwójne mechanizmy montowane w profesjonalnym wyciskaczu, a także bagnetowe mocowanie korpusu, to tylko niewiele z możliwości, które oferuje japoński producent. Na uwagę zasługują między innymi mocne i lekkie konstrukcje, które z jednej strony pozostają funkcjonalne, z drugiej odporne na działanie czynników zewnętrznych. W przypadku miar charakterystyczną cechą pozostaje wykorzystanie potencjału grubej taśmy, dzięki której możliwe jest wysunięcie mechanizmu o połowę dalej w porównaniu do innych rozwiązań.

Japońska precyzja i doskonałość w narzędziach TAJIMA to inwestycja na lata wymagającego użytkowania. Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepsze mechanizmy! 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium