Brzeszczot G-SAW TAJIMA, 210 mm
szt.Brzeszczot dedykowany do pił - Piła japońska płatnica składana G-SAW TAJIMA, 210 mm
Opis
Brzeszczot G-SAW TAJIMA 210 mm
Zastosowanie brzeszczotu:
Brzeszczot do prac ogrodowych i outdoorowych – przeznaczony do sprawnego cięcia świeżego drewna i gałęzi.
- przycinanie gałęzi i krzewów
- cięcie świeżego (mokrego) drewna
- prace ogrodowe i pielęgnacyjne
- zastosowanie outdoorowe (biwak, bushcraft)
- wymiana zużytego ostrza w pile Piła japońska płatnica składana G-SAW TAJIMA, 210 mm
Efekt: sprawne cięcie i dobra wydajność w pracy z wilgotnym drewnem
Dane techniczne:
- ząb uniwersalny
- długość brzeszczotu: 210 mm
- grubość brzeszczotu: 0,7 mm
- grubość rzazu: 1,0 mm
Wskazówki użytkowe:
- wymieniaj brzeszczot – ostrze jest cienkie i ostre
- prowadź piłę lekko – pracuje przy ruchu do siebie
- używaj głównie do świeżego drewna
- po pracy oczyść i osusz ostrze
- wymień brzeszczot, gdy spadnie wydajność cięcia
Uwagi:
- przeznaczony do Piła japońska płatnica składana G-SAW TAJIMA, 210 mm
- jeśli korzystasz intensywnie, warto mieć zapasowy brzeszczot pod ręką – skracasz przestoje w pracy
Brzeszczoty G-SAW – do świeżego drewna
Brzeszczoty G-SAW zostały zaprojektowane do pracy w ogrodzie i w terenie. Uzębienie dostosowane do świeżego drewna pozwala ciąć sprawnie i bez zapychania.
To dobry wybór, jeśli regularnie pracujesz z gałęziami i wilgotnym drewnem.
Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| przeznaczenie | ząb uniwersalny |
| długość brzeszczotu | 210 mm |
| grubość brzeszczotu | 0,7 mm |
| grubość rzazu | 1,0 mm |
| odstęp między zębami (PITCH) | 3,0 mm |
| ilość zębów na cal (TPI) | 9 |
| szerokość brzeszczotu | 40 mm |
| możliwość ostrzenia zębów | nie |
| icon_gwarancja-10_lat | nie |
| Kraj pochodzenia | Japonia |



Weryfikujemy, które opinie pochodzą od Klientów, którzy kupili dany produkt. Opinie pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.