Producenci
Produkt dnia

 

Amerykańska firma DMT jest światowym liderem w produkcji diamentowych osełek. Produkty tej firmy są doskonałej jakości, charakteryzują się precyzją wykonania, a także dzięki użyciu diamentów monokrystalicznych są wyjątkowo wytrzymałe na zużycie. 
Osełki diamentowe mogą być używane do ostrzenia wszystkich rodzajów narzędzi ręcznych. Ostrzenie za pomocą diamentu jest wyjątkowo szybkie, nawet w przypadku bardzo twardej stali. Osełek można używać nawet do ostrzy HSS i z węglików spiekanych. 
Na osełkach diamentowych ostrzymy na sucho (np. osełki małe i stożkowe) lub z użyciem  niewielkiej ilości wody (np. duże bloki).

 

______________________________________________________________________________________________

DMT

Światowy lider jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów proponujemy narzędzia DMT, które konsekwentnie od wielu lat wiodą prym na rynku branżowym. Ich popularność wynika z wielofunkcyjności, zastosowanych materiałów oraz doskonałych projektów konstrukcji, które gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas wykonywania prac. Jesteśmy przekonani, że tak wysokie standardy sprawią, że inwestycja będzie satysfakcjonująca.

Co wyróżnia osełki DMT?

Diamentowe osełki zostały dopasowane do najtwardszych stali, co gwarantuje niebywałą popularność osełek DMT. Dodatkowym atutem są parametry techniczne wyrobów amerykańskiego producenta. Dzięki wykorzystaniu potencjału kryształków monokrystalicznych efekty są bardzo zaskakujące. Użytkownicy przyznają, że praca z osełkami DMT jest nie tylko szybsza, ale i bardziej efektywna, co przekłada się na satysfakcję.

Wybierz osełki DMT

Osełki DMT wyróżniają się spośród konkurencyjnych ofert swoimi ponadprzeciętnymi możliwościami i funkcjonalnością dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Konstrukcja o jednolitym rozproszeniu i zwiększeniu ilości wykorzystanych diamentów, to istotne punkty zwrotne dla poprawy jakości wykonywanych obowiązków. Dodatkowym atutem jest płaska powierzchnia ostrzałek DMT, dzięki czemu kontakt z krawędzią jest jednolity. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Szukasz osełki, która będzie Ci służyć przez wiele lat? Wybierz osełkę DMT. Producent mimo wielu lat na rynku stale zachwyca innowacjami. Sprawdź!


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium