Producenci
Produkt dnia

  

Niemiecka firma ECE powstała w 1852 roku w Remscheid i od ponad 160 lat produkuje tradycyjne strugi drewniane, jak również inne narzędzia do ręcznej obróbki drewna. Warto tutaj zaznaczyć, że od czasu powstania firma pozostaje w rękach jednej rodziny - Emmerich. Dzięki tak długiej historii, firma czerpie z ogromnego doświadczenia swoich założycieli i poprzedników, co w tym wypadku przekłada się na wysoką jakość i tradycyjne rozwiązania, które są bardzo wysoko cenione przez użytkowników na całym świecie.

Firma ECE bardzo dba o wysoką jakość, która zaczyna się na etapie doboru materiałów, przede wszystkim drewna. Do produkcji narzędzi ECE wykorzystywane jest drewno wiśni, białego grabu, czerwonego buku, palisandru oraz gwajakowe. Na każdym etapie produkcji prowadzona jest skrupulatna kontrola jakości, dzięki czemu manufakturę opuszczają wyłącznie produkty najwyższej klasy.

 ______________________________________________________________________________________________

Ece

W ofercie naszego sklepu internetowego mamy wiele propozycji dla wymagających klientów. Stawiając sobie wysoko poprzeczkę, współpracujemy tylko z najlepszymi producentami. Narzędzia ECE to połączenie precyzji, jakości oraz bezpieczeństwa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających warunków użytkowych producent w czasie projektowania poszczególnych elementów, wykorzystuje jedynie sprawdzone rozwiązania, które zostały poddane wnikliwym analizom i kontrolom jakościowym. Jesteśmy przekonani, że obróbka drewna z odpowiednio dopasowanymi narzędziami będzie prawdziwą przyjemnością.

Wybierz jakość narzędzi ECE

Marka ECE od wielu lat zyskuje sympatię z uwagi na innowacyjność proponowanych rozwiązań. Producent zyskał miano pioniera w branży stolarskiej nie bez powodu. Każdy detal jest dopasowywany, dzięki czemu finalnie narzędzia ECE charakteryzują się wysokim potencjałem jakościowym. Wysoka jakość wykorzystywanych komponentów bezpośrednio przekłada się na precyzję i wydajność w czasie ręcznej obróbki drewna. Inwestycja w dobrej jakości narzędzia, to gwarancja ponadprzeciętnej satysfakcji.

Niemiecka precyzja i doskonałość - narzędzia ECE

Narzędzia ECE posiadają drobiazgowo zaprojektowany każdy detal. Dla zwiększenia komfortu w czasie pracy wykorzystane zostały specjalnie zaprojektowane rękojeści z twardego drewna.

Precyzja i  jakość. Jeśli obróbka drewna jest Twoja pasją wybierz najlepsze narzędzia ECE. Sprawdź naszą ofertę i zrób satysfakcjonujące zakupy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium