Producenci

  

Firma KUNZ została założona przez Gustawa Kunza w 1910 roku. W 1993 roku markę tę przejęła niemiecka firma TRESSELT z Grossbreitenbach, zapewniając ciągłość produkcji pod względem zarówno asortymentu, jak i jakości.

Obecnie marka KUNZ należy do najbardziej znanych wśród niemieckich marek przemysłu narzędziowego. Wszystkie produkty powstają w Niemczech, a przedsiębiorstwo stawia na nowoczesny park maszynowy i inwestuje w rozwój, ponieważ oprócz produkcji strugów, ich drugą domeną jest zaopatrywanie innych niemieckich producentów w komponenty powstające na nowoczesnych maszynacz CNC.

______________________________________________________________________________________________

KUNZ

Narzędzia KUNZ to jakość doceniana przez zaufanych klientów na terenie państw europejskich. Niemiecki producent dostarcza dobrej jakości strugi metalowe, które cieszą się popularnością z uwagi na wysoki potencjał użytkowy i efektywność. Korpusy wykonane są w taki sposób, aby sprostać warunkom eksploatacyjnym. Wykorzystane żeliwo wraz z powłoką z żywicy epoksydowej, sprawia iż konstrukcja jest odporna i efektywna

Zobacz narzędzia KUNZ

Wybór narzędzi KUNZ to z gwarancja dobrej jakości. Producent przykłada uwagę do każdego etapu produkcji rozwiązań od projektu, wyboru miejsca produkcji, jak i wykorzystanych materiałów. Na uwagę zasługują centra obróbcze, w których są produkowane narzędzia KUNZ, co ma bezpośredni wpływ na dokładność, oraz precyzję.


Jakość i precyzja narzędzi KUNZ

Narzędzia KUNZ są chętnie wybierane przez wszystkich użytkowników, którzy cenią dobrą jakość. Cieszą się popularnością wśród grona stolarzy, renowatorów oraz hobbystów, dla których praca z drewnem oraz proces obróbki ręcznej, to nie tylko wyzwanie, ale przede wszystkim zamiłowanie. Narzędzia KUNZ to mechanizmy przygotowane do różnych sytuacji. Wieloletnie doświadczenie producenta przekłada się na wyposażenie parku maszynowego, co ma bezpośrednie przełożenie w procesie dostarczania innowacyjnych rozwiązań.

Narzędzia KUNZ to jakość i przystępna cena, które od lat są popularnym wyborem wśród profesjonalistów i pasjonatów. Sprawdź czym wyróżniają się produkty KUNZ. 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium