Producenci
Produkt dnia

  

Rennsteig Werkzeuge to niemiecka firma będąca producentem narzędzi takich jak przecinaki, wybijaki, dłuta do młotów elektrycznych i pneumatycznych a także specjalistycznych szczypiec m.in. do cięcia tworzyw sztucznych, zaciskowe oraz do rur. W firmie produkowane są również narzędzia do obróbki kabli takie jak ściągacze do izolacji, nożyce do kabli oraz praski do obróbki złączek kablowych i światłowodów.

Od 1991 roku Rennsteig należy do firmy Knipex.

______________________________________________________________________________________________

Rennsteig

Bogata tradycja produkcji narzędzi ręcznych została zakorzeniona w firmie Rennsteig już od momenty powstania przedsiębiorstwa. Dbałość o szczegóły i precyzja wykonania są charakterystyczne dla rejonu Turyngii, który słynie z rękodzieła i wykorzystywania surowca naturalnego w wielu dziedzinach. Niemiecki producent wyspecjalizował się w produkcji dwóch grup narzędzi dostarczając rozwiązania na najwyższym poziomie. Jesteśmy przekonani, że zaprojektowane przez Rennsteig narzędzia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Najwyższe standardy narzędzi Rennsteig

Zarówno obróbka kabli, jak i narzędzia ręczne służące do wybijania, to w pełni rozwinięte mechanizmy charakteryzujące się wieloma właściwościami. Mimo iż uniwersalne narzędzia są chętnie wykorzystywane w wielu branżach, a ich dostępność nie stanowi najmniejszego problemu, to w procesie zachowania najwyższych standardów użytkowych warto zainwestować w komponenty wyróżniające się na tle konkurencyjnych ofert. Bez wątpienia narzędzia Rennsteig przykuwają uwagę funkcjonalnością, efektywnością i odpornością na uszkodzenia, zatem są korzystną inwestycja mimo trudnych warunków eksploatacyjnych i upływu czasu.

Renoma w branży - poznaj narzędzia Rennsteig

Wyspecjalizowanie się w konkretnych obszarach zagwarantowało producentowi Rennsteig pozycję lidera. Dzięki zawężeniu do konkretnych obszarów, możliwe jest ciągłe optymalizowanie i wykorzystywanie innowacji do podnoszenia jakości oferowanych usług. Narzędzia Rennsteig to dynamicznie rozwijane specjalistyczne mechanizmy, które są kompatybilne z tradycyjnymi kablami, czy rurami, a także nowoczesnymi instalacjami fotowoltaicznymi.

Narzędzia Rennsteig to jakość i precyzja w każdym calu. Sprawdź naszą ofertę i wybierz mechanizmy dopasowane do Twoich potrzeb. Zachęcamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium