Producenci
Produkt dnia

   

The Stanley Works, Inc. (Stanley) to amerykański producent i dostawca narzędzi ręcznych, drzwi, systemów mocujących, systemów magazynowania oraz elementów hydraulicznych do użytku profesjonalnego, przemysłowego, a także dla amatorów. 


Początek historii The Stanley Works sięga połowy XIX wieku. W 1843 roku Fryderyk Trent Stanley założył zakład produkcyjny w mieście New Britain w stanie Connecticut. Wytwarzane w nim były zawiasy, skoble oraz okucia. Dzięki wysokiej jakości produktów szybko stały się one znane w Stanach Zjednoczonych, a w 1870 roku rozpoczęto ich eksport.

Na początku XX wieku nastąpiło połączenie firmy z zakładami Stanley Rule & Lewel Co. założonymi w 1857 roku przez innego członka rodziny Stanley’ów. Produkowały one wysokiej jakości strugi. Do dzisiaj strugi tej marki cieszą się dużym uznaniem użytkowników, a wielu innych producentów rozpoczęło produkcję narzędzi w zapoczątkowanym przez tę firmę stylu.
 
Dziś Stanley jest jednym z najpopularniejszych znaków firmowych na świecie. W wyniku rozszerzenia i zróżnicowania swojej oferty Stanley posiada obecnie kilkadziesiąt tysięcy nowoczesnych produktów stworzonych z myślą zarówno o profesjonalistach, jak i amatorach-majsterkowiczach.
______________________________________________________________________________________________

STANLEY

Narzędzia STANLEY to rozwiązania, które cieszą się popularnością i uznaniem na rynku branżowym. Uwagę przykuwają zarówno konstrukcje, jak i mechanizmy wykorzystujące potencjał innowacyjności. Bez względu na finalne zastosowanie, każdy produkt sygnowany logo marki STANLEY, charakteryzuje się precyzją, która odnajduje się w wymagających warunkach eksploatacyjnych. Elementy są dopasowane do indywidualnych potrzeb i preferencji, zatem odpowiadają potrzebom użytkowników niezależnie od stopnia zaawansowania.

Sprawdź możliwości narzędzi STANLEY

Amerykański producent STANLEY w swoich projektach wyznaje zasadę, że innowacyjność jest istotny parametrem technicznym, jednakże równie ważną cechą jest użyteczność i gwarancja funkcjonalności. Jesteśmy przekonani, że narzędzia STANLEY spełnią oczekiwania klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że producent zna potrzeby rzemieślników. Jednakże kluczem do sukcesu jest ciągłe udoskonalanie proponowanych rozwiązań oraz perfekcyjne dopasowanie konstrukcji do potrzeb profesjonalistów oraz początkujących fachowców, którzy stawiają w branży obróbki ręcznej pierwsze kroki.

Postaw na jakość narzędzi producenta STANLEY

Zaletą narzędzi STANLEY jest doskonały projekt, który odpowiada na potrzeby użytkowników. Producent doskonale wie, co zaoferować, aby rozwiązanie sprostało oczekiwaniom klientów. W odpowiedzi na wymogi, które stawiają klienci amerykański lider oferuje szereg przydatnych informacji, które zapewniają sprawne przyswojenie wiedzy i stosowanie jej w praktyce.

Narzędzia STANLEY, to idealne narzędzia dla osób początkujących. Sprawdź nasze usługi i postaw na jakość.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium